Kobieta zmienną jest / Poznaj nas

Poznaj nas

Jesteśmy grupą kobiet, które poświęciły się w pełni swoim zawodom, czego dowodem sązałożone przez nas firmy. Dla nas praca w zawodzie to przede wszystkim pasja i spełnienie. Każda z nas nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, czy pokazach. 

Z doświadczenia wiemy, jak ważny jest wizerunek oraz pewnośćsiebie w życiu zawodowym i prywatnym. Pragniemy swoją wiedzą podzielić się z innymi kobietami, dać im wskazówki, przywrócić wiarę w siebie, pokazać, że każda kobieta jest piękna.

Założyłyśmy stowarzyszenie, której misją jest wspieranie kobiet, edukowanie ich z zakresu zdrowia, sprawności fizycznej, diety, wizażu oraz rozwoju osobistego. Wzmacnianie ich pewności siebie i wspieranie na każdym etapie ich życia.

Do tej pory organizowałyśmy akcję ,, Metamorfoza kobieta zmienną jest,, w trakcie której, dwie wybrane uczestniczki poddawały się całkowitej przemianie. Współpracowały one ze specjalistami z dziedziny: treningu, diety, stomatologii, psychologii, makijażu, kosmetologii, wizażu, stylizacji ubioru i wielu innych. Teraz pragniemy poprzez liczne działania wspierać kobiety i być dla nich podporą w dążeniu do swoich upragnionych celów.